HİZMETLERİMİZ

Böcek İlaçlama Servis

Hizmet Listemiz Aşağıdaki gibidir.

Böcek İlaçlama Servis

Ev İlaçlama

Ev İlaçlama Neden Önemlidir?

 • Sağlık: Haşereler, salmonella, leptospirosis, veba gibi birçok tehlikeli hastalığı taşıyabilir. Ev ilaçlama hizmeti ile bu hastalıkları önleyebilirsiniz.
 • Hijyen: Haşereler, yiyecekleri kirletebilir ve pislik yayabilir. Ev ilaçlama hizmeti ile evinizin hijyenini sağlayabilirsiniz.
 • Konfor: Haşereler, uyku düzeninizi bozabilir ve sürekli kaşıntıya neden olabilir. Ev ilaçlama hizmeti ile daha rahat ve konforlu bir yaşam alanı sağlayabilirsiniz.
 • Zararların Önlenmesi: Haşereler, binalara ve eşyalara zarar verebilir. Ev ilaçlama hizmeti ile bu zararları önleyebilirsiniz.

İş Yeri İlaçlama

İş Yeri İlaçlama Neden Önemlidir?

 • Sağlık: Haşereler, salmonella, leptospirosis, veba gibi birçok tehlikeli hastalığı taşıyabilir. İş yeri ilaçlama hizmeti ile bu hastalıkları önleyebilirsiniz.
 • Hijyen: Haşereler, yiyecekleri kirletebilir ve pislik yayabilir. İş yeri ilaçlama hizmeti ile işyerinizin hijyenini sağlayabilirsiniz.
 • Verimlilik: Haşereler, çalışanların dikkatini dağıtabilir ve işyerinde huzursuzluk yaratabilir. İş yeri ilaçlama hizmeti ile daha verimli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.
 • Müşteri Memnuniyeti: Haşerelerin görüldüğü bir işyerinde müşteri memnuniyeti düşer. İş yeri ilaçlama hizmeti ile müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz.
 • Zararların Önlenmesi: Haşereler, binalara ve eşyalara zarar verebilir. İş yeri ilaçlama hizmeti ile bu zararları önleyebilirsiniz.
Böcek İlaçlama Servis
Böcek İlaçlama Servis

Büyük İşletme İlaçlama

Büyük İşletme İlaçlama konusunda uzmanlaşmış Böcek İlaçlama Servis (Parlax) olarak, geniş çaplı işletmelerinize etkili çözümler sunuyoruz. Uzman ekiplerimiz, Böcek İlaçlama standartlarına uygun olarak iş yerinizi özenle ilaçlıyor, hijyen standartlarınızı yükseltiyoruz. Güvenilir ve profesyonel hizmetimizle işletmenizi böceklerden arındırıyoruz.

Böcek İlaçlama

Zararlılardan Kurtulmak Artık Çok Kolay! Parlax olarak, ev ve işyerlerinizdeki haşerelerden kurtulmak için en son teknoloji ve güvenli yöntemlerle hizmetinizdeyiz. Uzman ekibimiz ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerimiz ile her türlü haşereye karşı %100 etkili çözümler sunuyoruz.
Böcek İlaçlama Servis
Böcek İlaçlama Servis

Fare İlaçlama

Böcek İlaçlama Servis kemirgenlerin yok edilmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Evinizi veya iş yerinizi çevre dostu ve etkili fare kontrol çözümleri ile temizliyoruz. Hatay Böcek ilaçlama standartlarına uygun hizmetlerle sağlığınızı ve güvenliğinizi ön planda tutuyoruz. Profesyonel ekibimiz fare sorununuzu kalıcı olarak çözecektir.

Hamam Böceği İlaçlama

Zararlılardan Kurtulmak Artık Çok Kolay! Parlax olarak, ev ve işyerlerinizdeki haşerelerden kurtulmak için en son teknoloji ve güvenli yöntemlerle hizmetinizdeyiz. Uzman ekibimiz ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerimiz ile her türlü haşereye karşı %100 etkili çözümler sunuyoruz.
Böcek İlaçlama Servis

Zararlıları Yok etmede Uzmanız

Zararlılarla mücadelede uzmanlık gerektiren bir alandır ve biz bu alanda uzmanız. Parlax olarak, yılların deneyimi ve uzman kadromuzla, böceklerden kemirgenlere kadar birçok zararlı türün kontrol altına alınmasında lideriz. Güvenilir ve etkili çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşam alanlarını ve işyerlerini güvende tutmak için buradayız. Zararlıları yok etmede uzman olduğumuzu görmek için bize ulaşın.

01

Ailenizi Sağlıklı ve Güvende Tutun

Haşere istilası, gıda zehirlenmesi, astım ve alerji gibi hastalıklara neden olabilir. Haşereler evinizde ne kadar uzun süre kalırsa, bu koşullar o kadar tehlikeli hale gelir. Bir haşere ilaçlama uzmanı, evinizdeki haşereleri ortadan kaldırmakla kalmayacak, aynı zamanda gelecekte onları nasıl uzak tutacağınıza dair ipuçları da verecektir. Bu yöntemler, çevreyi ve alanı dağınıklıktan arındırmayı, sinek ve sivrisineklerin üremesini önlemek için uygun gıda saklama tekniklerini içerir.

02

Haşere Tespiti

Bazen ev sahipleri, sahip oldukları haşereler için uygun tedaviyi belirlemede sorun yaşayabilirler. Örneğin, çok sayıda karınca türü vardır ve her biri farklı bir tedavi yöntemi gerektirir. Ev sahipleri, haşerelerini ortadan kaldırmak için deneme yanılma yoluyla yüzlerce dolar harcayabilir. Ancak bir haşere ilaçlama uzmanı sorunu hızlı bir şekilde tespit edip tedavi edebilir.

03

Zamandan Tasarruf

Profesyonel bir haşere ilalama şirketi, istilayı kendi başınıza düzeltmeye çalışmanıza göre daha hızlı ve daha etkili sonuçlar sağlayabilir. Deneyimleri ve tüketiciler tarafından kolayca bulunamayan kimyasallar nedeniyle, imha planlarını hızlı bir şekilde uygulayabilir ve nispeten kısa bir süre içinde tüm zararlıları verimli bir şekilde ortadan kaldırabilirler.

04

Hasardan Kaçının

Termitler ve kemirgenler gibi bazı haşereler, tedavi edilmediği takdirde evinizde pahalı hasarlara neden olabilir. Sorunu çözmek için bir profesyonel kiralayarak duvarlarınızda, halılarınızda, kablolarınızda veya temelinizde pahalı onarımlar yapmaktan kaçının.

ACİL İLAÇLAMA

24 Saat Servis Verilmektedir

+9(0) 532 672 81 14

[contact-form-7 id=”” title=”Contact form”]

Böcek İlaçlama Servis
 • Ahmet, Darıca

  Parlax Harika Bir İlaçlama Firması!

  Her şey için Teşekkürler Yakup bey.
  Ahmet, Darıca
 • Ayça, Çayırova

  Parlax sayesinde evim haşeresiz ve huzurlu. Teşekkürler!

  • İlaçlama sonrası evcil hayvanımı da eve sokabiliyordum.
  • Herhangi bir sorum olursa bana her zaman ulaşabileceğimi söylediler.
  • Hizmetten çok memnun kaldım ve tekrar Parlax'ı tercih edeceğim.

  Parlax'a tekrar teşekkürler!

  Ayça, Çayırova
 • Kubilay, Gebze

  Parlax Böcek İlaçlama'ya Teşekkürler!

  Geçen hafta evimde haşere problemi yaşıyordum ve Parlax Böcek İlaçlama'yı aradım. Hızlı ve profesyonel bir şekilde yanıt verdiler. Ekipleri çok nazik ve bilgiliydi. Evimi haşerelerden kurtardılar ve geri dönmemeleri için garanti verdiler.

  Parlax'ı seçtiğim için çok mutluyum. Hizmetlerinden çok memnun kaldım ve kesinlikle tavsiye ederim.

  Kubilay, Gebze