Maltepe acil böcek ilaçlama

Maltepe acil böcek ilaçlama

Günümüzde insanlar artık, evlerinde veya iş yerlerinde pire, hamam böceği, akrep, kertenkele veya farelerle ilgili bir problem yaşadıklarında , ihtiyaç duydukları ilaçlama hizmeti ile alakalı aramalarını internetten yapmaktalar. Konuyla ilgili piyasada iş yapan bir çok ilaçlama servisi var ve bunların da çoğunun internet sitesi mevcut. Böcek ilaçlama servisleri hakkında detaylı bilgi edinmek için doğru yerdesiniz.

Böcek ilaçlama servisleri hakkında doğru bilgiye ulaşmak düşünüldüğü kadar kolay değil. Bunun birinci sebebi , böcek ilaçlama servislerinin kendilerini iyi tanıtamamaları, ikinci sebebi ise birbirine benzer internet sitesi içerikleri. İnsanlar farklı internet sitelerine girseler de neredeyse birbirinin ikizi görseller ve içeriklerle karşılaşmaktalar. Bunun sonucu olarak da genellikle hizmet alınan ilaçlama firmasının yeterliliğinin ve deneyiminin, yapacağı işin kalitesinin öngörülemeden anlaşmaya varılması. Böcek ilaçlama servisleri araştırması yaparken çok dikkatli olunması, sabırlı davranılması ve konuya yeterince eğilmeye yetecek kadar zaman ayrılması çok önemlidir. Eğer iyi bir böcek ilaçlama şirketiyle anlaşmaya varılmaz, işini iyi yapmayan, deneyimi yetersiz ve kullandığı intektisiti doğru seçmeden yola çıkan bir firma seçtiyseniz, dertsiz başınıza dert alabilirsiniz.

1990 yılların İstanbul’unda Böcek ilaçlama servislerinin sayısı iki elin parmaklarını geçmezdi. 2014 İstanbul’unda ise 500’ün üzerinde ilaçlama işi yapan, şahıs- şirket mevcut. Bunların arasından işini iyi yapanı, verdiği garantinin arkasında duranı doğru seçmek çok önemli. Böcek ilaçlama servisleri arasında eleme yaparken, kontağa geçtiğiniz insanlara güvenilirlik açısından işinizi sağlama almak adına aklınıza gelen her soruyu sormanızda fayda var.
Google’da böcek ilaçlama servisleri araması yaptığınızda, ilk sırada yer alan firmayı aramak size zaman kazandırabilir. Ama yaptığınız işin sağlıklı olması, insan sağlığına zarar vermemesi bundan çok daha önemlidir.

Böcek ilaçlama servisleri arasında seçim yaparken şunlara dikkat etmekte fayda var:
1- Kontağa geçeceğiniz profesyonel böcek ilaçlama servislerinin ruhsatlı olması

2- Kullanılacak kimyasal / insektisitlerin yeterli, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olması

3- Garanti kapsamı

4- Uygulama hakkında yeterli bilgiye sahip olup olmadığı

Böcek ilaçlama servisleri , İstanbul’da hali hazırda hizmet veren 500 firma arasında ruhsatı olmayan firmalara itibar etmeyiniz. Hizmet alacağınız ilaçlama firmasının oturduğunuz bölgeye her zaman hizmet verip veremeyeceği de önemli bir husus.

Böcek ilaçlama servis

Böcek ilaçlama
Böcek ilaçlama ,
Gebze, Darıca, Çayırova Dilovası ve istanbul Anadolu yakasında ilaçlama mı yaptıracaksınız ?  ilaçlama ihtiyaçlarınızı bildiğin, uygun ve ucuz ilaçlama hizmetinden faydalanın. 7/24 yanınızdayız! Bizi arayın.

Balçık , Çayırova , Darıca , Derince , Dilovası , Gebze , imes sanayi Sitesi , Kurtköy , Orhanlı , Şekerpınar , Pelitli

istanbul`un anadolu yakasından Ataşehir , Beykoz , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar ilçerinden bizi arayabilirsiniz.

Hizmetler

Balçık kokusuz ilaçlama, Balçık lekesiz ilaçlama, Balçık garantili böcek ilaçlama, Balçık acil böcek ilaçlama, Çayırova kokusuz ilaçlama, Çayırova lekesiz ilaçlama, Çayırova garantili böcek ilaçlama, Çayırova acil böcek ilaçlama, Darıca kokusuz ilaçlama, Darıca lekesiz ilaçlama, Darıca garantili böcek ilaçlama, Darıca acil böcek ilaçlama, Derince kokusuz ilaçlama, Derince lekesiz ilaçlama, Derince garantili böcek ilaçlama, Derince acil böcek ilaçlama, Dilovası kokusuz ilaçlama, Dilovası lekesiz ilaçlama, Dilovası garantili böcek ilaçlama, Dilovası acil böcek ilaçlama, Gebze kokusuz ilaçlama, Gebze lekesiz ilaçlama, Gebze garantili böcek ilaçlama, Gebze acil böcek ilaçlama, imes Sanayi Sitesi kokusuz ilaçlama, imes Sanayi Sitesi lekesiz ilaçlama, imes Sanayi Sitesi garantili böcek ilaçlama, imes Sanayi Sitesi acil böcek ilaçlama, Kadıköy kokusuz ilaçlama, Kadıköy lekesiz ilaçlama, Kadıköy garantili böcek ilaçlama, Kadıköy acil böcek ilaçlama, Kartal kokusuz ilaçlama, Kartal lekesiz ilaçlama, Kartal garantili böcek ilaçlama, Kartal acil böcek ilaçlama, Kurtköy kokusuz ilaçlama, Kurtköy lekesiz ilaçlama, Kurtköy garantili böcek ilaçlama, Kurtköy acil böcek ilaçlama, Maltepe kokusuz ilaçlama, Maltepe lekesiz ilaçlama, Maltepe garantili böcek ilaçlama, Maltepe acil böcek ilaçlama, Orhanlı kokusuz ilaçlama, Orhanlı lekesiz ilaçlama, Orhanlı garantili böcek ilaçlama, Orhanlı acil böcek ilaçlama, Pelitli kokusuz ilaçlama, Pelitli lekesiz ilaçlama, Pelitli garantili böcek ilaçlama, Pelitli acil böcek ilaçlama, Şekerpınar kokusuz ilaçlama, Şekerpınar lekesiz ilaçlama, Şekerpınar garantili böcek ilaçlama, Şekerpınar acil böcek ilaçlama, Tuzla kokusuz ilaçlama, Tuzla lekesiz ilaçlama, Tuzla garantili böcek ilaçlama, Tuzla acil böcek ilaçlama

[/vc_row]

İlaçlama,
halk sağlığı alanında kullanılan insektisit (haşere ilaçlama, böcek ilaçlama mücadelesinde kullanılan biyosidal ürünler), rodentisit (fare, sıçan ve diğer kemiricileri kontrol etmek amacıyla kullanılan biyosidal ürünler), mollusisit (sümüklüböcek gibi yumuşakçaları kontrol etmek için kullanılan biyosidal ürünler) gibi maddelerle yapılan zararlı (böcek, haşere, kemirgen) mücadelesine verilen addır.

Böcek, haşere ve kemirgenler yaşadığımız alanların istenmeyen canlılarıdırlar. Yaşadığımız alan ister kapalı ister açık alan olsun haşere ve kemirgenler bu alanlara yerleşip hızla ürerler. Böcek ve kemirgenler insanların ya da hayvanların yaşadıkları alanları tercih ederler. Çünkü bu alanlar gıda ihtiyaçlarını karşılamalarını kolaylaştırır. Evlerimize, iş yerlerimize yerleşen zararlılar ortam koşulları uygun olduğunda oldukça kısa sürede ve hızlı üreyerek yaşadığımız alanları sararlar. Örneğin; tek bir hamam böceği yumurtasından 35 ile60 arasında hamam böceği yavrusu çıkar. Bu küçük hamam böcekleri ergin hale gelip her birinin de 35 ile 60 arası hamam böceği yavrusu yaptığı düşünülürse sorunun ne kadar ciddi olabileceği ortaya çıkmaktadır. Böcek ya da kemirgenler psikolojik olarak zararlarının yanı sıra maddi olarak da zarar verirler. Örneğin; iş yerimize giren bir fare (kemirgen) müşteri kaybına neden olabileceği gibi alandaki eşyalarımızı kemirerek de bize maddi olarak zarar yaşatır. Aynı zamanda böcek ve kemirgenler her türlü her türlü pis alanlarda gezindikleri için bir çok hastalığında taşıyıcısı konumundadırlar. Taşıdıkları bu hastalık virüslerini yaşadığımız alanlara da getirirler. Bu anlamda böcek ilaçlama oldukça önem taşımaktadır. Böcek ilaçlama haşere ve kemirgen sorunlarınızdan kurtulmak için başvurmanız gereken yoldur. Böcek ilaçlama ile alanınızdaki böcek ve fare sorundan kurtulacağınız gibi alanınızın dezenfektasyon yapılması da sağlanır.

BÖCEK İLAÇLAMA

Her ne kadar çok önemsenmiyor olsa da böcekler insan sağlığını etkileyen çok önemli unsurlardır. Öyle ki bazı böcekler ölümle dahi sonuçlanan haberlere sebep olabiliyor. Bu nedenle de periyodik olarak böcek ilaçlama yaptırmak şarttır. Bunu yaparken de kendi çabalarımızı değil kesinlikle bir böcek ilaçlama firması desteği almak gerekmektedir. Bu aşamada özellikle böcek ilaçlama İstanbul firmalarını iyi incelemek gerekir. Biz Böcek ilaçlama Servis olarak sizlere en kaliteli hizmeti en garantili yöntemlerle sunuyoruz. En uygun fiyat seçenekleri ile en doğru yöntemi alabileceğiniz böcek ilaçlama İstanbul firması olarak sizlere maksimum memnuniyet sağlıyoruz. İzmit dahil İstanbul’un tüm ilçelerine 24 saat hizmet sağlayan firmamız tamamen teknolojik ekipmanlar ile en doğru ilaçlama yöntemlerini sunmaktadır.

BÖCEK İLAÇLAMA

böcek ilaçlama firmaları açısından oldukça hassas davranılması gereken bir yerdir. Çünkü birçok ruhsatsız olarak faaliyet göstermektedir ki bu tür bir yardım talebi oldukça riskli bir davranıştır. Böcek ilaçlama Anadolu Yakası firmalarından olan işletmemiz Böcek ilaçlama Servis yasal mevzuatlara göre faaliyet gösteren, kullandığı ekipmanlar ile tamamen standartlara uygun ve ilaçları Sağlık Bakanlığınca onaylanmış malzemeler kullanmaktadır. Bu nedenle de böcek ilaçlama yaparken hem kesin çözümler sunar hem de müşteri memnuniyeti sağlar. Böcek ilaçlama firmaları arasındaki belirgin farkını uygun fiyatından ve alanında uzman ekiplerinden alır. tüm ilçelerde hizmet vererek maksimum katkı sağlamaktadır. Üstelik de bir telefon ile 7/24 ulaşılabilir sağlayarak.

BÖCEK İLAÇLAMA

Böcekler yapıları itibariyle pis olarak nitelendirilebilecek ortamlarda yaşarlar ve ürerler. Doğaldır ki bu bölgelerden aldıkları mikropları da dolaştıkları alanlara taşırlar. Bu çok ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilir ki kurtulmanın tek yolu ise böcek ilaçlama şirketleri tarafından destek almaktır. Bu aşamada en doğru ilaçlama firmasını seçmek gerekecektir. Özellikle Böcek İlaçlama  firmaları içerisinde sivrilen Böcek ilaçlama Servis tamamen profesyonel olarak hizmet veren işletmelerden biridir. Alanında eğitimli personelleri ile en doğru yöntemlerle ilaçlama hizmeti sunan firma diğerlerinden ayrılan en belirgin özelliği ise garantili bir ilaçlama yöntemi uygulamasıdır. Tamamen arınma garantili hizmetini 7/24 vermektedir.

BÖCEK İLAÇLAMA FİRMASI

Böcek ilaçlama Servis diğer böcek ilaçlama firması olarak çalışan işletmelerden farklı olarak tamamen teknolojik ve endüstriyel ekipmanlar ile hizmet sunmaktadır. İlaçlama hizmeti sunarken aynı zamanda da sizleri koruyan çalışma anlayışı gütmektedir. Bilinenden farklı olarak böcekleri saklandıkları noktada da imha etme hedefiyle de işlem yapmaktadır. Ayrıca belirli bir alana değil İstanbul’un her ilçesine hizmet veren hatta İzmit’te de faaliyet gösteren bir böcek ilaçlama firması olarak da tercih edilmektedir. Bu işi ben hallederim mantığı ile değil de tamamen uzman kişilere bırakmak böcek ilaçlama açısından en doğru karar olacaktır. En cazip fiyatlarla en garantili çözümlere ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Böcek ilaçlama Servis Firması’nın profesyonel ekiplerinden destek almaktır. Böceksiz bir hayat sağlıklı bir hayattır.

BÖCEK İLAÇLAMA ŞİRKETİ

Böcek ilaçlama şirketi olarak çalışan firmalar sizlere sadece bir sürelik değil uzun dönemlik haşere korunması sağlarlar. Bunun nedeni ise böcek ilaçlama işini tamamen teknolojik ekipmanlar ile en ulaşılmaz noktalarda dahi yapmaları nedeniyle uzun etkiler elde ederler. Çünkü böcekler ulaşılması pek mümkün olmayan yerlerde yumurtlayarak çoğalırlar. Buradan da anlaşılacağı üzere kişisel ilaçlama yöntemleri yerine böcek ilaçlama firması ile anlaşmak gerekmektedir. Sağlıklı bir yaşam için haşeresiz bir hayat olmazsa olmaz koşuldur. Biz de sizlere haşerelerden tamamen kurtulmanızı sağlayacak yöntemler öneriyoruz. Böcek ilaçlama Servis İstanbul ve Kocaeli’de 24 saat profesyonel hizmet veren bir böcek ilaçlama şirketi olarak faaliyet göstermektedir. En köklü çözümleri en doğru yöntemlerle uygulayan bu ilaçlama servisi garantili bir yöntem ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Üstelik de bir telefon kadar uzağınızda.

BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ

Böcekler insan sağlığını direkt olumsuz etkileyen canlılardır. Her türlü mikrobu bünyesinde barındırarak insanlara taşıyabilirler. Bu tür zararlılardan kurtulmak ise yalnızca iyi bir böcek ilaçlama servisi yardımıyla olacaktır. Sıradan yöntemlerle yapılan ilaçlamalar kuytu noktalardaki böcek kolonilerine ve yumurtalarına zarar vermeyeceğinden dolayı çok da işlevsel olmayacaktır. Ama böcek ilaçlama servisi çalışanları hangi böcek türüne hangi ilaçlama yöntemi ile müdahale edeceğini iyi bileceklerinden dolayı sizlere daha etkili çözüm sunacaklardır. Böcek ilaçlama, uygulama alanlarına bağlı olarak farklı yöntemlerle yapılır. Bu yöntemleri tamamen profesyonel ekibi ile uygulayan Böcek ilaçlama Servis günün her saatinde erişilebilirlik farkı ile İstanbul’un her ilçesinde hizmet vermektedir. Tamamen Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ve ilaçlama yöntemleri ile böceklerden kurtulurken kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Böcekler özellikle de havalar ısınınca her türlü yaşam alanlarında insanları rahatsız ettikleri kadar sağlık yönünden bakıldığında da tehlikeli zararlılardır. Özellikle ısıran veya kan emen türler ciddi sorunlar doğurmaktadır. Bu sebeple de periyodik olarak böcek ilaçlama yapmak gerekmektedir. Ancak kişiler kendi bildikleri yollarla değil de böcek ilaçlama firmaları aracılığı ile bu işlemleri yapmaları gerekir. Bu tür işletmeler böcek ilaçlama yöntemleri konusunda eğitimli ekiplerden oluşmaktadır. Firmamız Elmas ilaçlama İstanbul’un her noktasında garantili böcek ilaçlama hizmeti sunan tamamen ruhsatlı ve uzman ekiplerden kurulu bir şirkettir. Böcek ilaçlama yöntemleri ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmetler sunar. Hem de günün her saati erişilebilme farklılığı ile.

BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Profesyonel böcek ilaçlama firmaları tamamen yasal mevzuatlara göre kurulan ve tüm uygulamaları ile öncelikli olarak insan sağlığını düşünen, berberinde de tüm haşerelerden uzun süreli korunmayı amaçlayan firmalardır. Bu tür işletmeler böcek ilaçlama konularında eğitim almış ve her türlü böceği hangi yöntemlerle imha edeceklerini iyi bilirler. Bu aşama da böcek ilaçlama fiyatları araştırılırken aynı zamanda da ne denli etkin çalıştıkları da araştırılmalıdır. Biz Böcek ilaçlama Servis olarak sizlere en kaliteli hizmeti en garantili yöntemlerle sunan bir böcek ilaçlama şirketi olarak faaliyet göstermekteyiz. Tüm haşerelerden kesin olarak kurtulmak için bizlerin de böcek ilaçlama fiyatlarını öğrenmeden karar vermeyin. Bir telefon ile tüm zararlılardan kurtulmak elinizde.

BÖCEK İLAÇLAMA NASIL YAPILIR?

Böcekler genellikle dolaştıkları yerlerden topladıkları mikropları temas yoluyla insanlara hatta evcil hayvanlara taşıyan zararlılardır. Böcek ilaçlama firması olarak çalışan bir işletmeden profesyonel destek almadan da çok çözülmesi mümkün değildir. Bu tür işletmeler böcek ilaçlama işleminden önce böcekleri tanıma yoluna gitmektedirler. Böylelikle de hangi yöntem ile bir ilaçlama yapması gerektiğini iyi bilirler. Böcekler için genel olarak sıvı ilaçlama yöntemi uygulanır. Sıradan tarımsal ilaçlarla değil böcek türüne bağlı bir ilaçlama gerçekleştirilir. Böcek ilaçlama şirketleri desteği almadan kişisel çabalarla bu haşerelerden tamamen arınmak mümkün değildir. Mevcut haşereler bertaraf edilse de zaten koloni olarak yaşayan bu canlılar kısa sürede yeniden karşımıza çıkacaktır.

BÖCEK İLAÇLAMA İÇİN NEDEN Böcek ilaçlama Servis?

Böcekler özellikle de sıcak ve nemli ortamları severler. Evde böcek sorunları genelde yazın görülmesinin nedeni de budur. Ayrıca ilaçlama yapmadan da kurtulmak çok olası değildir. Bu nedenle yapılması gereken en doğru davranış uzman bir ilaçlama firması desteği almaktır. Bu konuda İstanbul’da en mantıklı karar olarak Böcek ilaçlama Servis karşımıza çıkmaktadır. Tüm yasal yükümlülükleri yerine getirmiş olması kurumsallığının bir göstergesi olurken diğer ilaçlama şirketlerinden farklı olarak günün her saatinde böcek ilaçlama hizmeti vermesidir. Buradan da anlaşıldığı üzere özellikle işyerinde böcek sıkıntısı yaşayanlara iş yavaşlatmadan hizmet sağlayabilmektedir. Üstelik de bu işlemi yerine getirirken mutlak memnuniyet ve yüzde yüz böcekten kurtulma garantisi de vermektedir.

BÖCEK VE FARE MÜCADELESİ BİREYSEL İLAÇLAMA YOLUYLA ÇÖZÜLÜR MÜ?

Böcek ve fareler her türlü yollarla yaşadığımız alanlara girebilirler. Bir alışveriş poşetiyle, misafirlikle, kapı yada penceremizin açık kalmasıyla… gibi. Çok hızlı sürede üreyerek çoğalırlar. Eğer yaşadığımız mekanda bir böcek gördüğümüz de hemen bunun önlemini alarak ilaçlama yaptırmalıyız. Çünkü görünen bu bir tek böcek görünmeyen diğer böceklerin bir habercisi niteliğindedir.

Çoğu zaman böcek ya da fare sorununu bireysel olarak çözmek isteriz. Eczaneden ilaç alırız ya da bilmediğimiz ilaçları temin ederiz. Bu bireysel ilaçlama kesinlikle size çözüm sağlamaz. Çünkü görünürde kısa süreli kurtulduğunuzu sanırsınız ancak kısa bir süre sonra yine aynı sorunlarla karşı karşıya kalırız. Yine uyguladığımız ilaçlar zehirlenmemize neden olabilir. Çünkü piyasa da satılan böcek ilaçlarının çoğunluğu kanserojen etki taşımaktadır. Böcek sorunundan kurtulmak isterken sağlığınıza zarar verebilirsiniz. Çünkü böcek ilaçlama da kullanılan ilaçların sağlık bakanlığı onaylı olması gerekir. Yine böcek ilaçlama da kullanılan ilacın böcek ya da kemirgene uygun olması ve mekana uygulanma koşullarının bilinmesi gereklidir. Bilinçsizce yapılan böcek ilaçlama geri dönüşü olmayan nedenlere sebep olur. Ayrıca böcek cinsine uygun ilaç kullanılmaması alanda böceklerin artışına neden olabilir.

Yukarıda da belirtildiği gibi böcek ilaçlama çok ciddi bir iştir. Kolay gibi görünse de bireysel çözüm böcek ilaçlama ya da fare ilaçlama da kesinlikle çözüm sağlamaz. Hem sorun çözülmez, hem maddi zarara uğrarız hem de psikolojik olarak zarara uğrarız. Çünkü kim yaşadığı mekanda böcek ya da fare görmek ister ki…

Böcek ilaçlama ya da fare ilaçlama alanında uzman ilaçlama şirketi tarafında yapılmalıdır. İlaçlama yapacak olan böcek ilaçlama şirketi tüm yasal belgelere sahip olmalıdır. İlaçlama şirketinin kullandığı ilaçlar sağlık bakanlığı ve WHO (DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ) tarafından onaylı olması gerekir. Alanımıza yapılan ilaçlama sonrası ilaçlamayı yapan ilaçlama şirketinin belgelerinin bırakılması önemlidir. Yapılan ilaçlama ile ilgili tüm dökümanların ilaçlama şirketi tarafından bırakılması gerekir.

Böcek ilaçlama firmalarını seçerken yanlış bir tercih kötü sonuçlara neden olabilir. Çünkü piyasa da korsan olarak çalışan yani yasal olmayan; sayıları da oldukça fazla olan ilaçlama şirketi adı altında ilaçlama yapanlar vardır. Bu kişiler ilaçlama alanında eğitim almamış, ilaçlamanın nasıl yapılması gerektiği konusunda uzman olmayan kişilerdir. Ayrıca kullandıkları ilaçlar da yasal içerikli ilaçlar değildir. Kullandıkları ilaçlar tarım ilaçları niteliğindedir. Tarım ilaçları zirai mücadelede tarımsal alanda kullanılan ilaçlardır. Bu ilaçlar kesinlikle kapalı alanlarda kullanılamaz Açık alanda kullanıldığında bile 15 ile 20 gün ilaçlamanın yapıldığı alana girilmemesi gereklidir. Kaldı ki korsan olarak çalışan firmalar bu tür ilaçları yaşadığımız alanlara kullanmaktadırlar. Bu son derece vahim bir durumdur. Çünkü bu ilaçlama da kullandıkları ilaçlar kanserojen etki taşımaktadır. Bu nedenledir ki böcek ilaçlama ya da fare ilaçlama da profesyonel ve özellikle yasal böcek ilaçlama şirketi ile çalışılmalıdır. Ancak bu sayede kesin çözüme ulaşabilirsiniz.

İLAÇLAMA YAPACAK OLAN ŞİRKETİN ÖZELLİKLERİ NASIL OLMALIDIR?

-İlaçlama firması yasal olmalıdır. Tüm yasal belgeleri bulunmalıdır.

-Yapılacak olan böcek ilaçlamanın ya da fare ilaçlamasının ziraat mühendisleri gözetiminde yapılması gerekmektedir.

-Kullanılacak ilacın haşere ya da kemirgene uygun olmalıdır.

-İlaç uygulaması sonrası tüm belgelerin bırakılması ne tür uygulama yapıldığıyla ilgili olarak teknikerin bilgi vermesi gereklidir.

-ilaç uygulamasını yapan teknikerin alanı gezip gözlem yapması ve buna uygun olarak ilaçlama işlemi yapması gerekir.

-İlaçlamayı yapan teknikerlerin galoş giymesi ve eldiven takması gereklidir. Mutlaka profesyonel kıyafet giymesi zorunludur.

-İlaçlama ile ilgili yapılması gerekenler konusunda bilgi sahibi olmalısınız. İlaçlama firması ilaçlama firması/ ziraat mühendisleri tarafından tüm bu bilgilerin eksizsiz olarak verilmesi gereklidir.

İlaçlama ciddi bir iştir. Mutlaka ciddi olarak yapılmalıdır. Böcek ilaçlama Servis ŞİRKETİ OLARAK BİLİYORUZ Kİ ; SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR. Her türlü böcek ya da haşere sorununuzda bize 7/24 kesintisiz olarak ulaşabilir ve ziraat mühendislerimizden her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

EVDE BÖCEK SORUNU NASIL ÇÖZÜLÜR?

Evler yaşam koşulları açısından en sağlıklı bölgeler olması gerekirken bazı böcek istilaları ciddi sakıncalar doğurmaktadır. Bu tür durumlarda evde böcek sorunu nasıl çözülür diye düşünen ailelere en sağlıklı çözümü böcek ilaçlama firmaları vermektedir. Ancak doğru ilaçlama firması garantili çözümler sunacaktır. Yasal mevzuatlara göre kurulmuş olan ve belirli standartlarda ekipmanlar ile hizmet veren böcek ilaçlama servisleri genel olarak tercih edilmelidir. Ucuz böcek ilaçlama adı altında hizmet veren ancak sıradan yöntemler sunan işletmeler size yarardan çok zarar verecektir. Böcek ilaçlama Servis ise size en doğru yöntemi en cazip fiyatlarla verirken mutlak müşteri memnuniyeti sağlayan kaliteli hizmet anlayışıyla da farklılık yaratmaktadır.

Çalışma Alanlarımız

Kokulu İlaçlama

Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlerde kokulu böcek ilaçlaması yapılması çözüme daha hızlı gidilmesini sağlayabilir. Kokulu ilaçlama likit şekilde püskürtme yöntemiyle uygulanmaktadır

Kokusuz ilaçlama

Kokusuz ilaçlar insanların ve canlıların mekânını terk etmeden yapılan ve kokusu olmayan ilaçlardır. Bu ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup kesinlikle insan sağlığı üzerinde etkisi yoktur.

Jel İlaçlama

Jel ilaçlamada; ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür diğer böcekler bu ölüden beslenirler. Böylece o böceğin ölüsünü yiyen böceklerde ölür ve zincirleme olarak devam eder.

Fare İstasyonu

Fare istasyonları, kemirgen mücadelesinde kullanılan en etkili yöntemdir, kapalı ve açık alanlarda kullanılabilir. Rodentisit yemleme ve canlı yakalama gibi çeşitleri vardır

Sıkça Sorulan Sorular

Yapılacak işi lütfen bize +90 532 672 81 14 nolu telefondan anlatarak Sorunuz ..

24 Saat hizmet vermekteyiz . Büyük iş küçük iş ayırımı yapmaksızın sizlere hizmet veriyoruz.

il genelinde tüm ilçe köy ve mahallerinde hizmet veriyoruz .

Çıraklığını yapmadığın işin ustalığını da yapma

30 yıllık birkimimizi sizlere sunmanın heyecanı içindeyiz .

iletişim Bilgilerimiz

  İrtibat Bilgilerimiz

  Günün 24 saati bizleri arayabilirsiniz .


  İşyeri Adresimiz

  İstasyon mh. Esat Bey Cad. No 29 Gebze Kocaeli / TÜRKİYE

  Tel:+90 532 672 81 14

  Email: destek@bocekilaclamaservis.com


  Çalışma Saatlerimiz

  7 gün - 24 saat

  Pazar - AÇIK

  Bu gönderiyi paylaş